Standardní součástí smlouvy na Kuki TV je 1 Kuki TV Licence, která opravňuje konzumaci obsahu na 1 set-top boxu a 4 mobilních zařízeních a umožňuje vzdálené ovládání set-top boxu až na 10 mobilních zařízeních. V případě, že chcete do domácnosti další STB nebo chcete konzumovat obsah na více než 4 mobilních zařízeních, je třeba zakoupit další Kuki TV Licenci za měsíční poplatek 89 Kč vč. DPH. Maximální počet dokoupených Kuki TV Licencí – jsou 4.
  • Aplikace Kuki je dostupná pro tablety a mobilní telefony využívající systém Android 4.2.x a vyšší a iOS 7 a vyšší. Aplikace je dostupná ve stažení v Google Play a v App Store.


Ano, Váš STB můžete ovládat díky aplikaci pro iOS a Android. Mobilní aplikace Kuki, obsahující rovněž funkcionalitu dálkového ovládání STB.
Kanály si měníte a vybíráte sami pohodlně z domova. V současné době je možné si TV kanály zvolit či měnit prostřednictvím set-top boxu nebo pomocí portálu nastav.kuki.cz, kam se přihlásíte heslem, které máte uvedeno na smlouvě. Pozor, kanály lze měnit pouze 1x měsíčně.
Cena se pohybuje od 49 Kč do 53 Kč. Film si zapůjčíte na 24 hodin, video můžete shlédnout po tuto dobu neomezeně. Zapůjčení filmu vám bude vyfakturováno po skončení daného měsíce.
HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD
Ano, ale je zde nutné doplnění redukce JACK/AV, resp. AV/SCART, která není standardní součástí balení Kuki.
V sekci Nastav ve Vašem STB lze vybrat preferovanou jazykovou a titulkovou stopu. V případě, že je na jednotlivých kanálech dostupných více titulkových stop, lze u takového pořadu vybírat mezi dostupnými titulkovými a jazykovými stopami.
V tuto chvíli to možné není, tuto možnost připravujeme do budoucna.
Cena nového ovladače je uvedena v platném ceníku Kuki TV. Nový ovladač lze objednat na klientském centru.
Bohužel toto není možné. Pro Kuki TV lze použít pouze originální STB dodaný v balení Kuki.
Ne, Kuki přes set-top box můžete sledovat pouze v místě původní instalace. Kuki sice bude fungovat i jinde, ale sledováním v cizí síti riskujete blokaci služby. Toto však neplatí pro sledování na mobilech nebo tabletech.
Určitě ne, Kuki je systém multimediální zábavy, který je bytostně závislý na dobrém internetovém připojení a určitě nenahrazuje klasické pozemní digitální vysílání. Může se totiž stát, že i při drobné poruše Vašeho domácího routeru budete třeba dva dny bez televize.
Nejnižší požadovaná přenosová rychlost pro využití služby Kuki TV je v současné době 2 Mbps. Služba využívá tzv. adaptivní streaming, který se automaticky přizpůsobuje měnící se kvalitě internetového připojení (uváděný bitrate video profilů neobsahuje bitrate zvukové stopy a režie technického zajištění adaptivního streamingu). Tímto by se dala Kuki přirovnat třeba k oblíbené službě YouTube. Dostupné videoprofily ve službě Kuki jsou 616×462@600Kbps a 720×576@1,5 Mbps (SD kanály) a dále 1280x720p25@3 Mbps, 1920x1080p25@6 Mbps (pro HD kanály), resp. 1920x1080p25@10 Mbps (pro vybrané HD kanály).
Nejvyšší maximální přenosová rychlost pro využití služby je v současné době 15 Mbps. Minimální tarif internetu, který lze s touto službou objednat je 20 Mbit/s.
Velký, jestliže budete sledovat televizi v HD kvalitě (datový tok cca 13 Mbit/s) a budete mít tarif s rychlostí například 20 Mbit/s bude vám reálně zbývat na internet cca 5 až 8 Mbit/s. Pokud budete využívat televizi v jedné domácnosti na více zařízeních, bude se tento datový tok násobit.
Tato věc může souviset právě se současným sledováním televize a práci na internetu. Například stahování z internetu a sledování televize v HD rozlišení může zabrat celou rychlost vašeho připojení. To způsobí zpomalení stahování a zároveň sekání televize. Totéž může nastat, pokud sledujete televize přes STB a v dalších místnostech přes tablet nebo mobil. V prvním kroku doporučujeme odpojit Váš počítač a nechat zapojený jenom STB. Dále je nutné zvolit buď vyšší rychlost internetového připojení, nebo se „omezit“ na práci s jedním zařízením.Občas také dojde k zakolísání či drobnému trhnutí při přepínání videoprofilu, toto je vlastnost a technicky se jí nelze vyhnout.
První pomoc, stejně jako u internetu, je vše restartovat. Nesmíte zapomenout také na domácí router, případně napájení antény. Pokud ani po restartu Kuki nefunguje, zavolejte na 588 517 300, jistě Vám pomůžeme.
V rámci naší smlouvy garantujeme funkčnost televize při dostatečné kapacitě internetu na STB. Televize v mobilních zařízeních není garantovaná a může se projevit drobná chybovost v aplikacích.